У Великій Британії на аукціоні продали шубу бортпровідниці "Титаніка"

Поділитися
У Великій Британії на аукціоні продали шубу бортпровідниці "Титаніка" Продана шуба належала стюардесі Мейбл Беннет © Twitter/ZULEYDI P
Лот пішов з молотка за 232 тисячі доларів.

В Великій Британії на аукціон в якості лоту виставили шубу бортпровідниці першого класу "непотоплюваного" пасажирського лайнера "Титанік", яка вижила, повідомляє Xinhua.

Початкова ціна лота становила 80 тисяч фунтів – близько 102,5 тисяч доларів США. Однак у підсумку його продали майже в два рази дорожче - за 181 тисячу фунтів (232 тисячі доларів США).

Предмет гардеробу Мейбл Беннет, першої власниці шуби, придбав британський колекціонер. За словами аукціоніста Ендрю Олдріджа, даний лот став одним з найважливіших, проданих протягом кількох останніх років.

Видання зазначає, що під час аварії лайнера Беннет схопила шубу, щоб захиститися від холоду північної Атлантики, і накинути поверх нічної сорочки. Пізніше вона була підібрана рятувальною шлюпкою.

Під час катастрофи "Титаніка" Мейбл Беннет вижила і померла у 1974 році, у віці 96 років.

"Цю шубу носила моя велика тітка Мейбл, яка була бортпровідницею. Під час порятунку з "Титаніка" вона була в одній нічній сорочці, і ця шуба була першим елементом одягу, схопленим нею, щоб зігрітися. Моя тітка передала її мені у 1960 році", - йдеться в листі, доданому до проданого лоту.

Ця ж шуба була на ній на борту судна Red Star Line SS Lapland, яке доставило вцілілих пасажирів "Титаніка" у Велику Британію.

До продажу на аукціоні шуба демонструвалася в музеї США.

"Титанік" - британський трансатлантичний пароплав класу "Олімпік". На момент введення в експлуатацію був найбільшим судном у світі. В ніч з 14 на 15 квітня 1912 року під час першого рейсу зазнав катастрофи в північній Атлантиці, зіткнувшись з айсбергом. З 1317 пасажирів і 908 членів екіпажу в живих залишилося 1496 осіб.

Раніше студія Immersive VR приступила до розробки програми, яка дозволяє вжитися в роль одного з пасажирів "Титаніка" і пережити його загибель. Для найбільш повного відтворення приміщень та інтер'єру корабля розробники вивчили величезну кількість книг та історичних документів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі