Скільки школярів в Україні мріють працювати в ІТ та чому

Поділитися
Скільки школярів в Україні мріють працювати в ІТ та чому © unsplash/johnschno
Наявність документів про освіту у цій сфері не є обов'язкова.

ІТ-галузь, як і раніше, є найпопулярнішою серед українських школярів. За даними Асоціації ІТ Ukraine, минулого року 54% старшокласників хотіли працювати у цій сфері, і кількість охочих продовжує зростати.

Зазначається, що вже у 15-16 років намагаються розвивати знання, які знадобляться у роботі. Так, згідно з опитуванням, проведеним серед учасників освітньої програми ЕРАМ University, 55% школярів розуміють, які саме навички будуть необхідні для роботи. При цьому така кількість учнів вважає, що шкільних знань недостатньо для усвідомленого вибору професії.

Цікаво, що більшу частину інформації про спеціальності школярі дізнаються від знайомих айтішників. 70% школярів зазначили, що йдуть за порадою до практикуючих ІТ-фахівців. Як результат, такі діти не мають міфу про те, що все вийде «легко і швидко».

Чому школярі обирають ІТ? По-перше, це популярна сфера. По-друге, вона виявилася досить стійкою під час війни. Тобто школярі прагнуть до фінансової самостійності. До того ж, у IT практичні навички цінуються більше, ніж наявність документа про освіту.

Враховуючи те, що українці вважають за важливе здобути освіту, то по тому, як сьогодні навчаються діти наших біженців у різних країнах, можна судити, планують люди повертати після війни чи ні. І зважаючи на все, багато хто планує повернутися в Україну.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі