Український гімнаст Ковтун виграв два золота чемпіонату Європи за день

Український гімнаст Ковтун виграв два золота чемпіонату Європи за день Ілля Ковтун © EPA-EFE/ADAM VAUGHAN
Українець яскраво виступив на континентальному турнірі.

Українець Ілля Ковтун виборов дві золоті медалі за день виступів на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в Ріміні (Італія).

Ілля почав свої виступи у вправах на паралельних брусах. Йому вдалося набрати 15,633 бала та посісти перше місце з впевненим відривом від переслідувачів. Для Ковтуна це було друге золото ЧЄ у кар'єрі – минулого року він також переміг у цій дисципліні.

1. Ілля Ковтун (Україна) – 15,633 бала

2. Маріос Георгіу (Кіпр) – 14,866

3. Ное Зейферт (Швейцарія) – 14,833

Далі український гімнаст змагався у вправах на перекладині та отримав від суддів 14,600 бала. Цього вистачило для перемоги та звання триразового чемпіона Європи. Торік на Євро 20-річний спортсмен ставав бронзовим призером у цьому виді.

1. Ілля Ковтун (Україна) – 14,600 бала

2. Роберт Творогал (Литва) – 14,566

3. Маріос Георгіу (Кіпр) - 14,833

Також сьогодні бронзову медаль в опорному стрибку виборов українець Назар Чепурний.

Загалом збірна України виграла на італійському ЧЄ вже п'ять медалей: два золота, два срібла (одне – серед юніорів) та одну бронзу.

Раніше повідомлялося про те, що олімпійський чемпіон Верняєв став призером чемпіонату Європи вперше з 2017 року.